Back to Question Center
0

آیا می خواهید برای تبدیل شدن به متخصص جستجوگرها؟ Semalt یک پاسخ ارائه می دهد

1 answers:

آیا شما علاقه مند به گرفتن سایت خود را در نتایج موتور جستجو خوب رتبه بندی شده است؟ در صورتی که چنین است، پس شما باید از درون و بیرون از بهینه سازی موتورهای جستجو یاد بگیرید و سعی کنید متخصص جستجوگرها شوید. برای این منظور، شما باید تکنیک ها و استراتژی های مختلفی را یاد بگیرید که می تواند رتبه های سایت شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. سرمایه گذاری در مهارت های جستجوگر شما به شما نتایج مورد نظر را ظرف چند روز می دهد. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که روشها و شیوه های مختلف یاد بگیرید

راس باربر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا چگونگی تبدیل شدن به یک متخصص جستجوگر پرسوجو را توضیح می دهد.

شیرجه رفتن به جستجوگرها

اول از همه، شما باید اصول اولیه جستجوگرها را یاد بگیرید و این تنها زمانی ممکن است که شما در مورد وب سایت ها و کتاب های مختلف آن را بخوانید - bottom feeder ecig mods on ebay. برای مثال، از وبلاگ رسمی Yoast بازدید کنید تا ایده ای از آنچه در جستجوگرها وجود دارد و چگونه سایت خود را در نتایج موتور جستجو رتبه بندی کنید. شما همچنین می توانید Moz و Search Engine Land را امتحان کنید تا به سادگی به SEO بپیوندید. اینها باید وب سایت هایی باشند که برای شروع و تبدیل شدن به متخصص جستجوگرها به ما ارائه دهند تا مقادیر زیادی از مقالات و اطلاعات مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو را ارائه دهند..برخی از جستجوگرها را در توییتر و نمایش مشخصات عمومی دنبال کنید و از آنچه که در سیستم عامل خود به اشتراک می گذارند، مراقبت کنید. شما همچنین باید به گروه های فیس بوک درباره بهینه سازی موتورهای جستجو بپیوندید و بررسی هایی را که کارشناسان دیگر در جوامع اشتراک می کنند، بررسی کنید.

بررسی برنامه های آموزشی

برنامه های آموزشی مختلف نیز در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو آنلاین در دسترس هستند. شما می توانید SEO را از طریق برنامه های پرداخت شده یا بدون پرداخت هزینه یاد بگیرید. شما همچنین می توانید وبلاگ ها و وب سایت های جستجوگر را چک کنید که در آن کارشناسان به نکات و ترفندهای مختلف می پردازند تا اطلاعات زیادی در مورد SEO و پیشرفته پیدا کنند. Yoast همچنین برخی از اصول اولیه جستجوگرها را ارائه می دهد و به طور مرتب برای بازدیدکنندگان مقاله می نویسد. برای کسانی که علاقه مند به یادگیری جستجوگرها هستند، آموزش های مختلف در اینترنت در دسترس هستند. به عنوان مثال، Moz و موتور جستجو Land کاربران خود را با بسیاری از موارد مربوط به جستجوگرها فراهم می کند. شما می توانید اصول اولیه جستجوگرها، چگونگی نوشتن محتوای عالی وب و بهبود کلی وب سایت خود، چگونگی دستیابی به جنبه های فنی بهینه سازی موتورهای جستجو و نحوه اعمال ساختار داده ها را به صفحات وب خود بیاموزید.

دو نوع کارشناسان جستجوگرها

متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو دو نوع وجود دارد و شما باید آنها را درک کنید: توسعه دهندگان که تمام استراتژی های بازاریابی و بازاریابان که کد ها را برای پیاده سازی وب سایت ها استفاده می کنند را می شناسند. یادگیری جستجوگرها ساده تر می شود زمانی که می دانید تفاوت بین این دو نوع کارشناسان. برخی مسئولیت ارسال مطالب مهمان و نوشتن مقالات با کیفیت است، برخی از تمرکز بر بازاریابی رسانه های اجتماعی، در حالی که دیگران به ایجاد لینک ها و خزیدن سایت شما توجه می کنند.

برای تبدیل شدن به متخصص جستجوگر همه جانبه، شما باید همه چیز را درباره این دو متخصص جستجوگرها و نحوه انجام وظایف خود در بهترین حالت یاد بگیرید. علاوه بر این، شما باید از جنبه های فنی و غیر فنی کار مطلع شوید. ایمن است بگویم که تبدیل شدن به یک جستجوگر به مدت زمان طول می کشد، بنابراین شما مجبور نیستید در مورد هر چیزی نگران باشید. فقط یادگیری و گسترش دانش خود را برای دستیابی به موفقیت در دنیای اینترنت ادامه دهید.

November 29, 2017