Back to Question Center
0

گام به گام از Semalt در مورد چگونگی راه اندازی فیس بوک فیس بوک برای وردپرس

1 answers:

آیا شما قبلا چیزی درباره فیس بوک فیس بوک شنیده اید؟ اگر پاسخ شما "نه" باشد، جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، شما را در این سوال روشن می کند.

یک مقاله فوری یک نوع خاص از سند HTML است که به سرعت در فیس بوک بارگیری می شود. این به شما این امکان را میدهد که داستانهایتان را به اشتراک بگذارید و مقالات قابل تنظیم خود را که به سرعت در دستگاههای تلفن همراه پخش میشوند به اشتراک بگذارید. اگر برای این ویژگی اجتماعی جدید هستید، اجازه دهید بگویم که با بسیاری از توابع تعاملی و سبک های سفارشی همراه است. شما می توانید هر چیزی را انتخاب کرده و پلاگین های مناسب را برای افزایش تعداد نمایش های صفحات وب خود نصب کنید. ایجاد مقالات فوری هرگز پست های مشابه فیس بوک برای شما ایجاد نمی کند - pc temp control. این یک ابزار متفاوت است که به معنای افزایش تعداد اشتراک ها، علاقه و نظرات مقاله شما در فیس بوک است. شما فقط باید چندین چیز را که ذکر شده در زیر ذکر کنید.

تغییرات مورد نیاز

برخی از موارد لازم برای راه اندازی برنامه مقالات فوری فیس بوک در وب سایت وردپرس شما یک صفحه رسانه اجتماعی هستند و یا دو نفر با تعداد زیادی دوست داشتن، برنامه های صفحه فیس بوک و ده مقاله تازه نوشته شده است. علاوه بر این، شما باید یک پلاگین مقالات موقت برای وردپرس نصب کنید و آن را در اسرع وقت فعال کنید

ثبت نام برای فیس بوک فیس بوک

ایجاد یک برنامه فیس بوک برای صفحه خود

قبل از ایجاد برنامه فیس بوک برای صفحه خود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از وبسایت فیس بوک برای توسعه دهندگان بازدید کنید. در اینجا شما باید بر روی منوی برنامه ها کلیک کنید و مشخصات خود را باز کنید تا تصویر آن تنظیم شود. هیچ چیز نگران نباشید در صورتی که پنجره های پنجره را می بینید وقتی که فیس بوک اجازه می دهد برنامه خود را ایجاد کنید ناپدید می شوند.

ارسال مقالات فوری خود را برای بررسی

بسیار مهم است که مقالات فوری خود را برای بررسی مجدد ارسال کنید. پیش از آن شما باید اطمینان حاصل کنید که حداقل ده مقاله خوب نوشته شده برای انتشار و به اشتراک گذاشتن در خوراک مقالات مضر آماده است. در صورتی که این مقالات را ننوشتید، باید آنها را در اسرع وقت بنویسید. هنگامی که مطمئن شوید که مقالات خوب نوشته شده اند و به خوبی ویرایش می شوند، باید آماده ارسال آنها برای بررسی در فیس بوک باشید.

فیس بوک و دیگر وب سایت های رسانه اجتماعی نیازمند این هستند که کاربران خوراک های فوری را که مقیاس ها، شرایط و شرایط آنها را ارائه می دهند، نصب کنند. شما می توانید پول را فقط اگر پلاگین ها و تم های مربوطه را در سایت خود نصب کرده اید.

November 29, 2017