Back to Question Center
0

کلاهبرداری از Semalt در مورد چگونگی از دست دادن خفاش ها

1 answers:

ترافیک ربات توانایی تاثیر در گزارش های Google Analytics (GA) را دارد، مانع عملکرد وب سایت، افزایش هزینه های نگهداری وب سایت و پیش بینی های دروغین می شود. اکثر کاربران بر این باورند که ترافیک ربات بر روی وب سایت های آنها تاثیر نمی گذارد. با این حال، مطالعات اخیر نشان می دهد که شصت درصد وب سایت ها را می توان با ربات ها مرتبط کرد. در این راستا مهم است که روشهایی را برای ترسیم ترافیک ربات برای به دست آوردن اطلاعات دقیق درک کنیم.

در این مقاله لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، برخی از بهترین شیوه هایی را که می تواند برای شناسایی ترافیک ربات در گزارش های گوگل آنالیز (GA) و همچنین روش های از بین بردن ربات ها توسط استفاده از فیلترها و سایر تکنیک های ذکر شده. علاوه بر این، اقدامات مهم صنعت که باید همراه با فیلترهای GA دنبال شود مورد بحث قرار می گیرد - giochi gonfiabili per bambini milano.

شناسایی رباتها

نکات زیر اهمیت دارد که در گزارش های GA که با ربات ها مرتبط می شوند نگاه کنید:

  • میانگین مدت زمان پایین در هر جلسه.
  • نرخ بالای تندرستی
  • تقریبا 100٪ ترافیک توسط بازدید کنندگان جدید

فیلتر کردن رباتها

    Admin مشاهده تنظیمات

در بخش "مدیریت"، کاربر می تواند تنظیمات "نمایش" را با چک کردن جعبه برای از بین بردن ربات های شناخته شده ویرایش کند. کارشناسان اینترنت معتقدند که کاربران ابتدا باید دیدگاه تست را بسازند تا بتوانند نتایج مربوطه را قبل از اعمال در نمای اصلی ببینند. رهنمودهای بین المللی ربات ها و عنکبوت های بین المللی ABC / IAB حذف ربات هایی را که در حوزه عمومی موجود نیستند.

  • استفاده از عامل کاربر و آدرس IP

در شرایطی که یک آدرس IP اختصاصی مسئول ترافیک ربات است، صاحبان سایت می توانند از "فیلترهای مشاهده" برای از بین بردن آدرس IP مورد استفاده استفاده کنند. با این حال، کاربران باید درک کنند که رباتها هر زمان برای فرار از هویت خود آدرس آی پی را تغییر می دهند. گوگل تگ مدیریت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تصویب مقدار رشته بازدید کننده به گوگل آنالیز (GA) به عنوان یک بعد سفارشی و همچنین به غیر از جلسات. در نهایت یک ابعاد سفارشی به نام "عامل کاربر" نامیده می شود در GA ساخته می شود و با استفاده از "navigator.userAgent" با استفاده از متغیر جاوا اسکریپت متغیر در مدیریت گوگل تنظیم می شود. "فیلتر می تواند برای حذف عوامل با استفاده از شرایط

  • حذف ترافیک بت

بعضی از شیوه های صنعت را می توان در خارج از GA، به عنوان مثال، سرویس CAPTCHA دنبال کرد. به عنوان یک شرکت، گوگل یک سرویس جدید از CAPTCHA محبوب را به نام "بدون CAPTCHA" معرفی کرد. این سرویس می تواند رفتار انسانی، مانند استفاده از موس و تصمیم گیری مبتنی بر چنین اعمال را تشخیص دهد. علاوه بر این عبارت برای دلایل تأیید در این سناریو هیچ کاربردی ندارد. هر بار که یک کاربر برای اولین بار از یک صفحه وب بازدید می کند، سرویس "بدون CAPTCHA" به کاربر نمایش داده می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز سرویس CAPTCHA، برچسب گوگل آنالیز (GA) باید اخراج شود. در نهایت، یک کوکی جلسه می تواند بعد از این روش تنظیم شود و باید بیشترین ترافیک را که به سایت وارد می شود حذف کند. یک فرآیند پیگیری می تواند با ارائه یک فرم درخواست آدرس های ایمیل از کاربران برای ارسال لینک فعال سازی ظرف 24 ساعت تنظیم شود.

November 28, 2017