Back to Question Center
0

کلاهبرداری های SEO از Semalt - ؛ لینک های محلی و نحوه پیدا کردن آنها

1 answers:

لینک های محلی تنها با یک هدف اولیه رخ می دهد: برای ایجاد ارتباط با یک مکان خاص. یک لینک قوی محلی باید از معیارهای زیر پیروی کند: بازدیدکنندگان را به وب سایت هدایت می کند و با نیازها یا ترجیحات بازار محلی صحبت می کند.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ، جیسون آدلر، توضیح می دهد که همه چیز شما نیاز به دانستن لینک های محلی

کسب و کارهایی که در بازارهای منطقه ای تاثیر می گذارند، قدرت بالایی در موتور جستجو ندارند. آنها ممکن است کسب و کارهای کوچک مانند خودتان باشند. اما از آنجایی که آنها بسیار تاثیرگذار هستند، پیگیری از آنها ممکن است ارزشمند باشد - ubiquiti airgrid m2-16-2.

دلیل آن که صاحبان کوچک به لینک های محلی نگاه می کنند، به دلیل محدودیت هایی است که دارند. به طور عمده، این عدم کیفیت محتوای است که ناشران بزرگ به دنبال آن هستند، به عنوان یک نتیجه از بودجه محدود است. به عنوان یک کارآفرین، برای ستاره ها مناسب است، اما برای درک پارامتر کار نیز مهم است. در حالی که هدف از ترافیک از سوی دیگر، کسب و کار در یک منطقه بی ارزش است

شروع با نقلقول

بعضی از وظایف که به کسب و کار کمک می کنند تا از پشت جست و جوی محلی شروع شوند، ایجاد استناد، جستجوی کاتالوگ های عمومی و اطمینان از اینکه تمام اطلاعات کسب و کار فعلی و درست است. ایجاد یک استناد به مالک کمک می کند که NAP خود (نام، آدرس، شماره تلفن) یا پیوند به یک صفحه فرود در سایت خود را در یک وب سایت مناسب و معقول که حاوی هرزنامه نیست قرار دهد. همچنین در صورتی که رقابت در پرس و جو پایین باشد، احتمال جستجو موتورهای جستجوگر در هنگام جستجوهای تصادفی افزایش می یابد. نام تجاری را به تعداد نامحدودی از منابع دریافت کنید. Yext و Moz محلی می توانند به ساختن استناد کمک کنند

فرصت ها هر جایی دروغ می گویند

فرصت ها وسیع است، اما قبل از اینکه فضای جدیدی را بپذیرید، محدودیت های خود را درک کنید. شعاع تعیین شده تعیین می کند چگونه استراتژی های ارتقاء کسب و کار را انجام می دهد. محدودیت های موجود خلاقیت و اثربخشی پیدا کردن فرصت را افزایش می دهد.

باز کردن ابزار پیوند برای پیدا کردن چشم انداز

هر ابزار خوب باید برای وب سایت کار کند. با این وجود، نگاهی به وضعیت کسب و کار و عوامل رقابتی در نظر بگیرید. تحقیق در مورد اصطلاحات کلیدی محلی و نحوه رتبه بندی کسب و کارهای دیگر را به آنها و کسانی که دارای رتبه بالا هستند را بررسی کنید.

فهرستی از این شرکت ها را تهیه کنید و ببینید که لینک هایی که قبلا در گذشته دریافت کرده اید. مقایسه کنید تا ببینید که لینک های مشترک وجود دارد به عنوان آنها رقابت در حال حاضر در بازار است. مقایسه نمایه backlink از سایت را مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی از دست رفته است. حذف هر گونه لینک های تکراری که در رقابت ها رایج هستند و پس از آنکه سایت خود آنها را نداشته اید، بروید. این سایت در حال حاضر بهتر است که رقابت کند، اگر این کار را بدون هیچ مشکلی انجام دهد.

یافتن فرصتهای بیشتر

اگر رقابت زیاد شود، منطقی ترین و طبیعی ترین کار این است که لینک های بیشتری را دریافت کنید. سایر شرکت های محلی را در صنعت فعلی کاوش کنید تا بتوانند بدانند چگونه آنها را ساختند. ممکن است برخی از میوه های حلق آویز وجود داشته باشد که ممکن است در گذشته از کسب و کار کوچک پشتیبانی کند. یک روش این است که کسب و کارهای کشش بالا از خدمات مانند Yelp و آنها را در یک ابزار تجزیه و تحلیل backlink قرار دهید. آنها ممکن است ارزش نداشته باشند، اما حاوی اطلاعات زیادی در مورد تکنیک های ارتقاء مختلف هستند.

November 29, 2017