Back to Question Center
0

کلاه سفید و کلاه سیاه کلبه توسط Semalt Expert توضیح داده شده است

1 answers:

تکنیک های بسیاری وجود دارد که می تواند برای بهبود رتبه بندی وب سایت در صفحات نتیجه موتور جستجو استفاده شود. انتخاب تکنیک تعیین می کند که آیا نوع بهینه سازی موتور جستجو است سفید کلاه جستجوگر و یا کلاه سیاه جستجوگرها . هر دو نوع این نتایج را به شما می دهد، اما احتمال دارد که جریمه های بیشتری از موتورهای جستجو را جلب کنید. برای صاحبان وب سایت اهمیت دارد که این دو نوع جستجوگر را درک کنند، به طوری که هنگام انتخاب هر کدام از آنها از آنچه انتظار می رود و خطر آنها را می دانند

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، در اینجا تفاوت بین این دو تکنیک SEO را توضیح می دهد.

کلاه سفید با استفاده از تکنیک هایی که مخاطبان انسانی را هدف قرار می دهد به عنوان مخالف موتورهای جستجو است - scratch cards free bonus no deposit. آنها برای تولید ترافیک آلی برای سایت طراحی شده و کیفیت (سایت و محتوای آن) از اهمیت زیادی برخوردار است. این تکنیک ها و استراتژی ها برای بهبود درازمدت رتبه بندی وب سایت و در نتیجه کسب و کار ترجیح داده می شوند.

تکنیک های جستجوگر سفید چت شامل تامین امنیت لینک های ورودی با کیفیت بالا، ایجاد محتوای اصلی و جذاب، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و سازماندهی سایت عالی است. برای ایجاد ترافیک برای سایت استفاده می شود اما نتایج بسیار طولانی است..

کلاه سیاه کلاهبرداری شامل استفاده از تکنیک هایی است که با هدف استفاده از نقاط ضعف در الگوریتم های موتور جستجو برای به دست آوردن رتبه بندی جستجو بالاتر است. تکنیک ها به مخاطبان انسانی تمرکز نمی کنند و اغلب قوانین موتور جستجو را شکست می دهند. موتور جستجوگر Black Hat SEO نامعلوم است. بنابراین، با استفاده از این تکنیک ها، این سایت را در معرض خطر مجازات توسط این موتور قرار می دهد، و مجازات می تواند همانقدر شدید باشد که از یک موتور جستجو ممنوع است. این نوع از جستجوگرها به طور معمول توسط افرادی که مایل به بازگشت سریع در وب سایت می باشند، به جای افزایش سایت به تدریج و به طور پیوسته استفاده می شود.

برخی از تکنیک های جستجوگرهای کلاه سیاه عبارتند از کلمات کلیدی، خودکار سازی محتوا، مخفی کردن، صفحات دروازه و پیوندهای نامرئی یا متن

در عمل، حرفه ای های جستجوگر در یک منطقه خاکستری کار می کنند که در آن تکنیک های استفاده شده نه صریح کلاه سفید کلاهبرداری یا کلاه سیاه SEO. این به تولد نوع دیگری از جستجوگرها به نام کلاه جستجوگر خاکستری منجر شده است. اگر به خوبی توسط یک حرفه ای با تجربه استفاده شود، می تواند موثر باشد. تکنیک های استفاده شده شامل خرید دامنه های قدیمی، تکرار مطالب، مخفی کردن، خرید لینک ها و خودکار سازی رسانه های اجتماعی است. کلاه خاکستری جستجوگر می تواند در ابتدا برخی از ترافیک ها را به دست آورد، اما این به ندرت طول می کشد زیرا سایت در نهایت گرفتار می شود.

موضوع کلاهبرداری خاکستری SEO بسیار متضاد است، زیرا این قانونی است اما از لحاظ اخلاقی مشکوک است. بعضی از افراد استدلال می کنند که جستجوگرهای خاکستری وجود ندارد به عنوان آن را فقط کلاه سیاه جستجوگرها در یک فرم کمتر واضح است. SEO کلاه خاکستری ممکن است با قیمت مناسب مقرون به صرفه باشد اما تکنیک های استفاده شده مشکوک هستند. معمولا، ارائه دهندگان جستجوگرها از این تکنیک ها برای رسیدن به هدف (رتبه بندی سایت بالاتر) استفاده می کنند، اما با هزینه کمتر و با استفاده از زمان کمتری

اولویت شما: رتبه بندی جستجو سریع و ارزان اما غیر قابل پیش بینی یا رشد آهسته اما واقعی، دراز مدت سایت و کسب و کار؟ آیا خطر استفاده از تکنیک های کلاه سیاه ارزش خرید را دارد؟ اینها بعضی از سوالاتی است که صاحبان سایت قبل از اینکه در یک روش یا نوع SEO قرار گیرند باید از خودشان بپرسند. ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد SEO باید به شما در پاسخ به این سوالات کمک کند. با دانستن درباره انواع جستجوگرها، می توانید تصمیمات آگاهانه ای در مورد سایت و کسب و کار خود بگیرید تا از اشتباهات گران قیمت جلوگیری کنید.

November 29, 2017