Back to Question Center
0

کلید موفقیت استراتژی بازاریابی توییتر - ؛ تمرین Semalt

1 answers:

توییتر یک ابزار بازاریابی ارزشمند SEO است برای کاربران انجام تاکتیک های بازاریابی رسانه های اجتماعی. هر گونه کسب و کار می تواند از روند ایجاد و مدیریت یک مبارزات بازاریابی آنلاین موفق بهره مند شود. برای اکثر کاربران، توییتر می تواند از مشتریانی که از وب استفاده می کنند بهره مند شوند. نیک چایکوفسکی، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، راه های زیر را برای استفاده از بیشتر توییتر ارائه می دهد:

پیوستن به گفتگوها پیوستن به گفتگوهای موجود می تواند یک تغییر واقعی در استراتژی بازاریابی توییتر شما باشد. ممکن است شامل انواع مختلفی از محتوا و همچنین ایجاد یک مخاطب در یک کمپین بازاریابی باشد. این جنبه به رتبه بندی وب سایت شما در SERPs کمک می کند - wohnung zürich. شما می توانید یک مسابقه را برگزار کنید و برنده جایزه را به دست بیاورید. شما همچنین می توانید یک قرعه کشی را معرفی کنید که می تواند افراد را در درون توازن خود در طی مدت زمان طولانی با وب سایت شما تعامل کند.

از فیلم ها و تصاویر استفاده کنید. فیلم ها و تصاویر یک روش منحصر به فرد و موفق را برای ارائه محتوا به کاربر ایجاد می کند. در ژانویه 2017، Google الگوریتم پنگوئن خود را به روز کرد. برخی از تغییرات که مردم انجام می دهند شامل استفاده از آنها به عنوان مواد استاندارد است که در دسترس برای موتور جستجو نمایه سازی است. علاوه بر این، تصاویر به UX وب سایت یا وبلاگ شما کمک می کنند، و این یک عامل رتبه بندی است .

Retweet هوشمندانه. دکمه Retweet می تواند مفید باشد مخصوصا در هنگام تلاش برای پست مهمان. اطمینان حاصل کنید که هر retweet در کنار آن یک نظر خالص ساخته است. این تغییر سبب عدم اطمینان در کل فرایند تجاری می شود و مردم را با دیگر محتوای مرتبط در درون توازن ارتباط برقرار می کند.

پیروان ارزشمند خود را شناسایی کنید. هر فردی که صفحه شما را دوست دارد، می تواند به عنوان یک مشتری محسوب شود. در بعضی موارد، افراد ارزشمند هستند تا کاربرانی که به پروفایل های خود پیوند داده اند، حرکت های لازم را برای اطمینان از دسترسی سایت به اهداف کاربر انجام دهند. برخی از پیروان احتمال تبدیل به مشتریان را به راحتی در حالی که دیگران ممکن است مقدار زیادی از زمان را طول می کشد.

مشارکت مخاطبان مناسب هنگامی که شما صدای جیر جیر را می نویسید، بسیاری از مردم می توانند از آن صدای جیر جیر بازتوییت و یا اظهار نظر کنند. در موارد دیگر، افرادی که چندین وبسایت تجارت الکترونیک را اداره می کنند، مشکلات مربوط به تن از DM ها را که از بخش های مختلف کل تبلیغات بازاریابی تشکیل شده اند، دچار مشکل می کنند. مهم است که فقط به مخاطبان مناسب پاسخ دهیم

نتیجه گیری

روش های بسیاری وجود دارد که افراد می توانند برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی توییتر موفق شوند. اول از همه، هنگام انجام جستجوگرها می توان با مشکلات زیادی مواجه شد. در نتیجه، مدیران وبسایت ترجیح می دهند برخی از تکنیک های بازاریابی رسانه های اجتماعی را به معادله اضافه کنند. توییتر می تواند بعضی از روش های کسب و کار شما را برای مشتریان بهبود بخشد. به همین ترتیب، ممکن است جنبه های دیگری نیز وجود داشته باشد که در کل فرایند توزیع و همچنین نحوه سود مردم ایجاد می شود.

November 29, 2017