Back to Question Center
0

ایجاد توییتر با Semalt

1 answers:

آیا می خواهید حضور در رسانه های اجتماعی به خصوص توییتر ایجاد کنید؟ بنیاد محکم قطعا وقت و تلاش زیادی را صرف خواهد کرد، اما توییتر یک پلت فرم استثنایی و شگفت انگیز برای ایجاد این امکان است. شما می توانید نام تجاری خود را ایجاد و یا تعداد مشاهده خود را با افزایش ارتباطات و پیروان در توییتر را افزایش دهید. در این پست، آرتم Abgarian، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، به شما می گوید که چگونه شروع به بازاریابی توییتر کنید.

مشخصات خود را کامل کنید

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که مشخصات توییتر خود را کامل کنید - nicki stoffe gemustert. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که این اولین گام برای ایجاد یک نام تجاری و اجازه دادن به جهان در مورد حضور آنلاین و رسانه های اجتماعی شما است. همیشه توجه داشته باشید که توییتر به کاربران خود اجازه می دهد تا پیوندهای خود را به پروفایل خود اضافه کنند، بنابراین این فرصتی طلایی است که شما می توانید پیوند وب سایت یا پیوند های وابسته خود را در نمایه خود اضافه کنید تا افراد بتوانند شما را به نحوی بهتر تشخیص دهند. به علاوه، شما باید تصویر حرفه ای را در نمایه خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند بدانند که چه کسی هستید .

ارتباط با مردم در توجیه خود

هنگامی که مشخصات خود را تکمیل کردید، گام بعدی این است که با افراد در صنعت و یا طاقچهتان ارتباط برقرار کنید. برای پیدا کردن افرادی که به صنعت و یا زمینه شما مرتبط هستند، باید از طریق تجزیه و تحلیل توییتر بررسی کنید و روی دکمه Followers کلیک کنید تا لیستی از این افراد را مشاهده کنید. به علاوه، شما می توانید به صورت دستی برای افراد در نتایج جستجوی توییتر و قبل از اتصال به آنها، پروفایل های خود را بررسی کنید..یک راه آسان برای ارتباط با نفوذگران این است که تقریبا هر روز آنها را در توییت خود قرار دهید. شما باید از تعدادی سوال بپرسید و تلاش خود را برای جذب بیشتر و بیشتر افراد به طوری که آنها به جلو و پاسخ به سوالات خود را امتحان کنید.

تعیین بهترین زمان برای صدای جیر جیر

بر اساس توطئه و مکان های پیروان خود، می توانید بهترین زمان برای توییت ها را تعیین کنید. سعی کنید با استفاده از چند ابزار توییتر به آن امکان دهید. به عنوان مثال، Twittersphere یک ابزار خوب است که وعده داده است تا شما را به اطلاعات لازم درباره زمانی که پیروان شما آنلاین هستند و بهترین زمان برای توییت ها

به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند

توییتر ما را با بسیاری از گزینه ها و ایده های به اشتراک گذاری محتوا فراهم می کند. شما می توانید از آنها برای افزایش تعداد نمایش های خود بهره مند شوید. بسیار مهم است که محتوای ارزشمندی را به اشتراک بگذارید و بعضی وقتها خوانندگان را به محتوای خود بگذارید. با یک بار در روز با آنها ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را براساس محتوایی که در Twitter به اشتراک گذاشته اید، پاسخ دهید.

شرکت در توییتر چت

چت توییتر یک گزینه برای برقراری ارتباط با دیگران و سازماندهی چیزهای خود است. شما باید از آن بهره مند شوید و شمار پیروان خود را افزایش دهید. TweetReports یک گزینه عالی و رایگان برای استفاده از چت چت است که به شما کمک می کند تا در چت رسانه های اجتماعی شرکت کنید. شما می توانید لیست را فقط برای ارتباط با پیروان خود گسترش دهید یا تضعیف کنید و سعی کنید آنها را به طرفداران خود بکشید

با توجه به موارد فوق، شما می توانید تعداد زیادی از پیروان توییتر دریافت کنید و آگاهی از نام تجاری خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

November 29, 2017