Back to Question Center
0

ایجاد آگاهی از نام تجاری قوی تر با استفاده از پنج استراتژی SEM از Semalt

1 answers:

صاحبان کسب و کار باید درک کنند که SEM یا استراتژی های SEO انعطاف ناپذیر نیستند و نمی خواهند آگاهی از نام تجاری شما را افزایش دهند. دلیل این است که الگوریتم های جستجو همیشه تغییر می کنند. همانطور که این تغییرات رخ می دهد، بنابراین باید از هر فرصتی استفاده شود. این تنها راه ROI شرکت خواهد شد شلیک کردن. شرح زیر یک فرایند پنج مرحله ای است که توسط ایگور Gamanenko Semalt مدیر موفقیت مشتری، با کمک آن می توان خدمات محلی SEO را بهبود بخشید - salome tartu.

1. 54 درصد از مردم آمریکایی خرید عمومی از استفاده از دفترچه تلفن برای مرور اینترنت و جستجوی محلی برای کالاها یا خدمات استفاده می کنند. بنابراین، به این معنی است که مشتریان محلی، ستون فقرات کسب و کار را تشکیل می دهند و صاحبان باید در صورتی که از صنعت انتظار دارند، تلاش کنند تا منافع خود را برآورده کنند. نمونه ای از این موارد، شرکت های حقوقی Parsons Behle و Latimer از یوتا هستند که مشتریان خود را درباره آخرین اخبار یا قوانین محلی که ممکن است از طریق وب سایت آنها تحت تاثیر قرار گیرد، به روز می کند. آنها به SEM بستگی دارند تا ترافیک را به سایت هایشان هدایت کنند و سود حاصل از آنها به سایت خود

2. پیوندها و استنادها که از سایتهای محلی به وجود می آیند، به عنوان منابع با ارزش برای کمپین های اطلاع رسانی برند کسب و کار اضافه می شوند. آنها بهبود آلی و همچنین ترافیک ارجاع از جستجوگرهای محلی را بهبود می بخشد. مهم است که توجه داشته باشیم که لینک ها و نقل قول ها یکی از سیگنال های برتر برای الگوریتم جستجوی گوگل هستند. این ارجاعات به عنوان رای اعتماد به نفس عمل می کنند که باعث افزایش انگیزه در جستجوگرها از اعتبار آن می شود..

3. اقامت در بالای تلاش PPC شما. این کاملا معمول است برای پیدا کردن صاحبان کسب و کار که فکر می کنند که آنها با اطمینان می تواند یک کمپین PPC ایجاد و بلافاصله نتایج را انتظار می رود. گوگل AdWords بزرگترین بازار تبلیغات محلی است و برای دیدن هر ROI، آنها باید متخصص در زمینه باشند. در صورت انجام یک تبلیغات با پرداخت به ازای هر کلیک، نیاز به تجربه و درک بیشتر است، اگر انتظار داشته باشید که برند خود را به درستی نمایش داده شود. به نظر می رسد بازاریابی داخلی به صرفه جویی در هزینه کمک می کند، اما صاحبان کسب و کار باید یک حرفه ای را برای انجام PPC برای آنها استخدام کنند؛ زیرا این بهترین گزینه در طولانی مدت است.

4. تصاویر خوب هستند، اما تصاویر متحرک حتی بهتر هستند. آسان است به تشخیص نام تجاری با استفاده از توصیفات از افرادی که با این شرکت کار کرده اند قبل از، و یا infographics نشان دهنده آنچه که شرکت است. با این حال، ویدیوها این کار را به صورت موثر انجام می دهند. با این حال، باید به یاد داشته باشید که یک ویدیو از جمله جمله نوشتن دستورالعمل، مشاوره مالی رایگان یا پیشنهاد در مورد نحوه دریافت کوپن تخفیف در سایت را شامل می شود. در غیر این صورت، این ویدیو تأثیری مشابه با انتظارات ندارد. گوگل مقدار زیادی در کانال یوتیوب سرمایه گذاری کرده است و اتفاق می افتد به طوری که این مکان کاملا برای شرکت هایی است که مایل به جذب سهم قابل توجهی از بازار جستجو محلی هستند.

5. بازار به Millennials. در حال حاضر، حدود 86 میلیون هزاره وجود دارد، به این معنی که آن یک تو رفتگی در می آید. اگر نام تجاری از طریق برنامه های تلفن همراه مورد علاقه خود به آنها دسترسی نداشته باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که به گروه وارد نشوید. تا سال 2018، تبلیغات تلفن همراه هدفمند، بیش از نیمی از کل هزینه تبلیغات را اشغال خواهد کرد.

بهترین استراتژی این است که به خدمات محلی جستجوگرها تکیه کنید و پنج مرحله ذکر شده در این پست به انجام آن کمک کرده و ROI کسب و کار را بهبود بخشیده است.

November 29, 2017