Back to Question Center
0

افزایش تعداد پیروان و افزایش تعامل با این نکات توییتر از Semalt

1 answers:

Frank Abagnale، Semalt Manager of Success Manager، می گوید دلایل اصلی عظمت توییتر عبارتند از:

  • مشارکت با دیگران و ارائه ارزش واقعی
  • استفاده از رویکردی شبیه به آنچه که در وضعیت واقعی زندگی می کنید
  • بدون هرزنامه
  • پرورش روابط مهم

این ایده های اولیه به طور کلی برای اطمینان از عملکرد توییتر برای شما سودمند است.

1. به دنبال دیگران در مقابل

من به طور منظم توصیه توییتر را قبول کردم که فرد باید هر کسی را دنبال کند که او را دنبال کند. من گزینه کمی را کشف کردم که ظاهرا برای من قابل تحسین است: گزینه ای که می گوید باید دنبال حساب هایی که مورد علاقه هستند را داشته باشید.

2 - patek philippe nautilus 5712 replica. رویکرد حیاتی برای دنبال کردن افراد در توییتر

در صورت نیاز به ترویج سرمایه گذاری با استفاده از توییتر، شما باید سه چیز زیر را برای این ایده به کار گیرید: پیام، تعامل و همچنین دسترسی .

3..تقسیم دعوت به عمل

یک بار در یک زمان، یک فرد ممکن است فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با افراد و بحث در مورد جامعه خود داشته باشد، برخی از چیزهایی که در وب سایت شما اتفاق می افتد. شما لازم نیست که با بازاریابی ترسو باشید.

در صورتی که شما از یک محتوای خاص در یک حساب کاربری توییتر الهام نگرفتید، هیچ دلیلی برای پیگیری آن ندارید. در فرصتی که خوانندگان علاقه مند به پست شما هستند، آنها به دنبال شما هستند و به زودی به خوانندگان منظم تبدیل خواهند شد.

4. خرده فروشی محصول و محتوای خود را از طریق سیستم عامل های وب مبتنی بر وب

محتوا تبلیغ مستقیم با ارائه برخی از انگیزه برای پیروان خود و تعامل با محتوای بسیار جذاب است. اگر پست در سایت شما از محتوای منحصر به فرد تشکیل شده باشد، دریغ نکنید که به تماس ورودی به دکمه اقدام بروید.

5. تأثیرگذار

اگر چه اکثر متخصصان رسانه های اجتماعی به شما در تعامل با نفوذگران با یک هدف برای کسب اعتبار بیشتر و همچنین پیروان، در عمل، این یک کار بسیار پیچیده است! تأثیرگذارها اغلب شگفت انگیز هستند و به احتمال زیاد صدها تن از توییت ها را به صورت روزانه پاسخ می دهند.

6. فراموشی خود را فراموش کنید

در صورت استفاده از توییتر به عنوان یک پلت فرم آنلاین سفارشی، شما باید اطمینان حاصل کنید که جدول زمانی خود را کاملا رایگان و پاک است. اگر شما نیاز به تعداد زیادی از پیروان توییتر داشته باشید، باید تعداد زیادی از افراد را دنبال کنید و خط زمانی خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

November 29, 2017